Pozostałe

Tabletki na trądzik

Nonacne to ziołowy preparat łączący w sobie moce aż sześciu składników aktywnych w jednym, które, jak twierdzi producent i odbiorcy leku, dzięki wzajemnej komplementarności zapewnia kompleksowy efekt. Lek ten redukuje powstałe już zmiany trądzikowe, jak również minimalizuje pojawienie się wyprysków nowych. Jak w przypadku wielu innych leków, także w tym chodzi o regularne stosowanie, pozwalające na znaczne ograniczenie wydzielania tak zwanego sebum, również odblokowuje pory, a wreszcie ma zdolność działania antybakteryjnego. W efekcie stosowania dochodzi do poprawy stanu skóry, zlikwidowania zaczerwienień i grudek podskórnych.

 Acnetame to produkt przeznaczony dla dorosłych i młodzieży. Posiada właściwość wspomagania leczenia skóry przetłuszczającej się, jak również trądziku hormonalnego. Lek tworzy aż 9 substancji czynnych, będąc rekomendowanym przez dermatologów jako odwewnętrzne wspomaganie terapii przeciwtrądzikowej. Jest to szerokie spektrum witamin o działaniu korzystnym dla skóry, zwłaszcza jej gładkości i zdrowego wyglądu.
W Acnetame zawarty jest chrom, wpływający na obniżanie poziomu cukru we krwi, który, co udowodniono,  jest jednym z powodów zaogniania się zmian trądzikowych.