Pozostałe

Konferencje medyczne

Na współczesnym rynku obecne są przedsiębiorstwa organizujące konferencje prasowe, kongresy, konferencje tematyczne, dyskusje, konferencje naukowe, lunche prasowe i śniadania, czy po prostu konferencje interaktywne i konferencje dla VIP.
Przez wybrane firmy organizowane są obsługi techniczne konferencji prasowych w klasycznych, jak również innowacyjnych przestrzeniach publicznych (w kawiarniach, kortach squash, tatrach, klubach i obiektach sportowych). Podczas obsługiwania konferencji prasowych szczególna uwaga kładziona jest do zapewniania wygody i swobód tym, którzy  prowadzą konferencję, jak również takim uczestnikom jak dziennikarze. Zawsze zapewniane są udostępnienia odpowiednich ilości na przykład mikrofonów dla prowadzących, czy też odpowiednich ilości wejść do skrzynki dziennikarskiej dla mediów. Wybrane firmy dbają o to, aby prowadzący konferencję nie wykonał ruchów niepotrzebnych, zapewniając podgląd prezentowanego materiału.
Podczas organizowania konferencji szczególna uwaga kierowana jest na prelegenta i wyświetlany materiał. Obsługa wybranej konferencji naukowej najczęściej wymaga, aby zastosowane zostały duże ekrany ramowe lub ekrany bezszwowe. Te rozwiązania gwarantują, że przekaz będzie bardzo widoczny.