Pozostałe

Targi medyczne

WIHE Hospital jest specjalistycznym wydarzeniem posiadającym format biznesowo-edukacyjny, skierowany do personelu medycznego różnych specjalizacji; adresatem są na przykład pielęgniarki i położne, ratownicy medyczni oraz kadra zarządzająca placówkami medycznymi. Jednakowoż WIHE Hospital jest  najbardziej cenioną w Polsce, międzynarodową wystawą wyrobów i urządzeń medycznych oraz technologii z zakresu telemedycyny. Targi te cieszą się zaufaniem i uznaniem zarówno wystawców, jak również – i przede wszystkim – osób odwiedzających targi.

Targi WIHE dzięki corocznemu przyciąganiu grona wyspecjalizowanych uczestników, mogą prezentować wysoką wartość merytoryczną wydarzenia, łącznie z kompleksowymi konferencjami, jak również różnorodność wysokiej jakości sprzętów medycznych, prezentowanych na stoiskach wystawców międzynarodowych.
Profil wystawców jest szerzej znany. Otóż są to często firmy świadczące usługi dla sektora medycznego, producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego, produktów OTC, mebli medycznych i wyposażenia placówek medycznych, środków do dezynfekcji i sterylizacji, rozwiązań IT w medycynie, odzieży medycznej czy materiałów jednorazowego użytku.